חיזוק אריחים – כמה עובדות שכדאי להכיר

חיזוק אריחים – כמה עובדות שכדאי להכיר

האריחים שצמודים ומורכבים על גבי הבטון של המבנה שלכם הם חלק מהאלמנטים שמרכיבים את המבנה השלם אשר בו אתם גרים, עובדים או מאחסנים חפצים. אריחים נועדו גם לשמור על הבטון שמקיף את המבנה, לבודד את המבנה מחום קור ותהודה – בנוסף לבידוד שמקנה הבטון וחומרי הבידוד הנפוצים- כמו גם שאריחים יפים יוסיפו טאצ' ייחודי לבית הפרטי/ לבניין משותף, למבנה ציבורי או לכל מבנה אחר. 

עם השנים וככל שהבטון מתיישן, מתיישנים גם שאר אלמנטים, בינהם אריחים. מי שגר זמן רב במבנה או מתגורר במקום חדש – ישים לב לאריחים מתפוררים, נושרים או סדוקים. במקרה כזה יש לבצע תיקון וחיזוק אריחים במבנים

אז כיצד מתקנים אריחים? הנה כמה עובדות ופרטים חשובים: 

אריחים ועיצוב – כפי שציינו, מלבד התוספת המבורכת לבידוד וחוזק המבנה, אריחים מהווים תוספת נאה לכל מעטפת לכן חשוב שהם יהיו שלמים ומהודקים בבטחה. 

בטחון – בטחון הוא חלק בלתי נפרד ממגורים או עבודה במבנים שונים לכן חשוב לעגן בצורה חזקה אריחים על מנת שלא יתמוטטו או חלילה יפלו על עוברים ושבים. 

חיזוק אריחים – חיזוק אריחים מתבצע ע"י מומחים בעבודות בגובה. אנשי המקצוע מבצעים תיקון הדבקה והצמדה של האלמנטים בשיטות כמו: סנפלינג, עבודה עם כלים מיוחדים כמו סלי הרמה, דבקים, חוטים חזקים וכולי. בחרו במומחים כדי לחזק אריחים ולהפוך כל מבנה לבטוח, נאה מבודד ותקין. 

באמצעות מתן תשומת לב לכול מה שהזכרנו, תוכלו לחדש ולתקן כל בית, בניין, משרד או חלל סגור.

> קראו גם על איטום קירות חיצוניים בסנפלינג!

 

כתוב/כתבי תגובה