איך מנקים עובש באמבטיה?

איך מנקים עובש באמבטיה?

רטיבות בתוך מבנים מובילה לנזקים שונים ומטרידים. אחד הבולטים שבהם הוא עובש. כמובן שככל שיש במקום יותר חשיפה לרטיבות כך עולה הסיכון להתפתחות עובש. כך יוצא שמטבע הדברים חדרי אמבטיה הם חדרים מועדים לפורענות. כיוון שיש בחדרים אלו מים ורטיבות באופן קבוע. מה גם שלא פעם חדרים אלו אינם מאווררים מספיק, מה שגורם לכך שהרטיבות שנוצרת בחדר אינה מתייבשת מאליה. כך גובר הסיכון להתפתחות של עובש.

ניקוי של עובש – איך עושים את זה?

כאשר קיימת שכבה של עובש באמבטיה נתמודד עם אתגר של ניקוי הכתם. לא מדובר רק על כתם אסתטי, כי אם על רטיבות שחייבים לייבש אותה באמצעות חברת שיקום נזקים. וזאת כי עובש זו פטריה שמתפתחת על משטחים רטובים ויוצרת גם ריחות לא נעימים. כמו כן יש לציין כי העובש משפיע גם על הנשימה בחדר. כך שגם אם הכתם קטן ואולי בלתי נראה, חשוב לטפל בו בהקדם.

אז איך מנקים את העובש?

כתמי עובש הם כתמים קשים לניקוי. כאשר הם נוצרים לא קל להתמודד איתם. אמנם יש מוצרים ייעודיים שנועדו להציע מענה עבור טיפול בכתמי עובש. במקרה ומוצרים אלו מועילים, מה טוב. אבל אם ניסיתם את המוצר נגד העובש, והוא לא הביא תוצאות, זה לא פלא. כי במקרים רבים יהיה צורך בטיפול יסודי יותר.

להזמין חברה מקצועית

הצעד הבא הוא לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בשיקום מבנים מנזקי רטיבות. לחברה זו יש מוצרים מקצועיים וחריפים מאוד שעשויים להועיל במלחמה נגד כתמי העובש, או שהם מאפשרים השכרת ציוד ייבוש מקצועי. כמובן שהטיפול בעובש יתבצע בהתאם לחומרת התופעה ולפי הנתונים בשטח. כמו כן יש לציין כי במקרים רבים יהיה צורך לבצע צביעה יסודית של כל החדר כדי להתגבר על העובש שקיים במקום, ולהחליק את הקירות ואת התקרה לאחר ביצוע הסרת העובש מהמקום.

לקבל המלצות ולברר על אחריות

היות ועובש באמבטיה זו תופעה מעיקה שעלולה לחזור על עצמה, חשוב יהיה לבחור חברה מומלצת שיש לה יכולות מתקדמות ומוכחות. כמו כן יש לקבל אחריות על השירות כדי להיות בטוחים שגוף מקצועי עומד מאחורי העבודה.

כתוב/כתבי תגובה