מטבח כפרי מודרני – לפני בחירה קבלו השראה מתמונות

מטבח כפרי מודרני – לפני בחירה קבלו השראה מתמונות

חולמים על מטבח כפרי מודרני? הגעתם למקום הנכון! חברות המייצרות ומעצבות מטבחים הן בעלות היצע מרשים של מטבחים כפריים מודרניים, המראה המתקבל הינו מרהיב ביופיו, עם אווירה ביתית וחמימה.

 

מדוע מטבח כפרי?

המטבח הכפרי הינו מטבח בעל מראה קלאסי, עם ארונות מעץ טבעי. יכול להיות זה עץ צבוע, אך לא רק על כך מדבר המאמר, המטבח הכפרי שמייצרים בימים אלה הוא גם מודרני, עשוי בצורה חכמה עם הרבה מקומות אחסון, מטבח פונקציונאלי שנעים לעבוד בו.

 

טרנד בעולם המטבחים

בשנים האחרונות מטבחים כפריים מודרניים הפכו להיות מבוקשים יותר מתמיד, זה לא רק העיצוב אלא גם האווירה החמימה והביתית. מטבח שכיף לעבוד בו.

 

כפרי אבל חדש

למרות שמדובר במטבחים בסגנון כפרי, אין זה אומר שהם אינם מודרניים וחדשניים. קיים שילוב מושלם בין ארונות עשויים מעץ לבין רעיונות חדשניים.

לכן יותר ויותר ישראלים יעדיפו מטבח כפרי מודרני עם כל החידושים האפשריים, מטבח שאיננו צפוף ושיש בו חללים פתוחים ומעוצב בסגנון עדין.

 

מה לכפרי ומודרני?

נשמע כי אין קשר בין שתי המילים כפרי ומודרני, אך הדבר רחוק מלהיות נכון. אפשר לשלב ארונות מעץ מלא וליצור מטבח שהוא פונקציונלי נוח לשימוש, לא עמוס מידיי עם די ויותר מקום.

 

השראה מתמונות

אם אתם רוצים לקבל השראה מתמונות, כנסו למנוע החיפוש גוגל וחפשו תמונות של מטבחים כפריים מודרניים. כך בדיוק תוכלו לקבל מושג כלשהו לגבי נראותם ולגבי העיצוב.

בלא מעט תמונות תוכלו לראות מטבח כפרי יוקרתי עם ארונות בצבע לבן, טרנד לוהט כיום. אולם ישנם גם מטבחים כפריים בסגנון פרובנס, סגנון אנגלי קלאסי, ויש גם ארונות בצבעים נועזים יותר כמו תכלת למשל, וכמובן מטבח בגוון חום קלאסי.

כתוב/כתבי תגובה