מחסום לחניה

לאחרונה קורה שבכל פעם כשאתם חוזרים הביתה אתם רואים שמישהו תפס לכם את החניה הפרטית? זה לא משהו שבאמת אפשר להשלים איתו. לכן כדאי שתדעו: מחסום לחניה מהווה את הפתרון הכי טוב שיש, ולא כדאי שתוותרו עליו. 

איזה מחסום לחניה כדאי להתקין? 

מה שאולי אתם לא יודעים על מחסומים לחניה, זה שהיום בתחום הזה יש מגוון רחב של אפשרויות. מצד אחד, יש מחסום חניה מתרומם לחניה פרטית, שיכול להיות אפילו קטן ואישי. מצד שני, יש גם מחסום לחניה שחוסם את כל שטח החנייה של הבניין, כך שברור שעליכם להחליט מה יתאים לכם יותר. 

שימו לב לשאלה איך פותחים את המחסום 

מעבר לגודל של המחסום שבו אתם רוצים להשקיע, יש עוד כמה נתונים שצריך לקחת בחשבון, למשל, איך עובד המחסום ואיך הוא נפתח? האם מדובר על מחסום שאפשר לפתוח רק בעזרת שלט? או גם בעזרת אפליקציה שתורידו למכשיר הנייד שלכם? האם צריך להתקשר למספר מסוים כדי לפתוח את המחסום? בנוסף, כמובן שכאשר אתם חושבים להתקין מחסום לחניה, רצוי מאוד גם לבדוק ממה הוא עשוי ועד כמה הוא איכותי. אל תשכחו שהמחסום עומד חוץ בכל ימות שנה, הוא חשוף לתנאי מזג אוויר שונים ולכן הוא חייב להיות איכותי ועמיד. 

כמה עולה מחסום לחניה? 

קשה לדבר על התקנה של מחסום לחניה ולא להזכיר גם את סוגיית המחיר. כמה באמת הגיוני לשלם? והאם כל מחיר שתשלמו יוביל להתקנה של מחסום איכותי? זה לא לגמרי כך. קחו בחשבון שצריך גם לקבל שירות ועזרה בעת הצורך, הקליקו לאתר של עופר שערים חשמליים למידע בנושא. למשל, מה קורה אם המחסום נתקע? והאם החברה שתתקין לכם אותו תוכל גם לתת לכם שירותי עזרה ראשונה? חשוב לשים לב לפרטים האלה וכך לבחור את המחסום הנכון לכם ביותר. 

כתוב/כתבי תגובה