העלאת סיווג קבלני ברשם הקבלנים

העלאת סיווג קבלני ברשם הקבלנים

כל קבלן שרוצה לפגוש לקוחות ולספק להם את השירות שהוא מתמחה בו צריך לעבור דרך רשם הקבלנים. מדובר על גוף רשמי שנועד לפקח על תחום הקבלנים והבנייה. הגוף הזה נועד למנוע מצבים של הפקרות ופעילות של גורמים בלתי ראויים בתחומים המדוברים. ואכן רשם הקבלנים מנהל רישום קבלנים מקצועיים ומורשים שיכולים לספק ללקוחות מענה בתחומי הבנייה המגוונים. כל קבלן שרשום אצל רשם הקבלנים מסווג על פי תחום ההתמחות שלו. מלבד לסיווג של הקבלן יש גם דירוג של העבודות אותם יכול הקבלן לקחת על עצמו. הדירוג הוא בהתאם לתקציבים של הפרויקטים. ככל שהקבלן מסווג גבוה יותר, כך הוא יכול לקבל פרויקטים גדולים ומורכבים יותר.

איך מעלים את הסיווג?

לכל קבלן יש אפשרות לסווג את עצמו בהתאם ליכולות ולהסמכה שלו. כלומר, ככל שהוא ותיק יותר בענף, ככל שיש לו יותר ידע והסמכה, כך הוא יכול להתאים לפרויקטים גדולים יותר. אך כמובן שקבלנים מתקדמים במהלך החיים. כלומר, הם מבצעים עבודות בהיקפים קטנים בראשית דרכם, ואילו בהמשך הם מתקדמים ורוכשים יכולות מתקדמות יותר. בהתאם לכם הם צריכים לעדכן גם את הסיווג שלהם אצל רשם הקבלנים. וזאת כדי להתאים לדרישות הסף של לקוחות שמחפשים אחר קבלן עבור פרויקט מסוים.

אולי יעניין אתכם גם: הוצאת רשיון 100 ג

איך מעלים את הסיווג?

רישום אצל רשם הקבלנים ניתן לבצע באופן עצמי. וזאת על ידי עמידה בתנאים מסוימים והצגת אסמכתאות לכך. אך אפשר גם לעבוד בצורה קצרה ומהירה יותר. וזאת בעזרת עורך דין שמתמחה בענף הרישום אצל רשם הקבלנים. עו"ד כזה מציע ליווי מקצועי ומהיר יותר להעלאת הסיווג של הקבלן בהתאם לנתונים וליכולות שלו. השירות כרוך בעמלה מסוימת והיא מאפשרת לסיים את התהליך מהר יותר.

כתוב/כתבי תגובה