נזקי המגבונים הלחים למערכת הביוב והסביבה

נזקי המגבונים הלחים למערכת הביוב והסביבה

נראה שאין דבר שיותר מזיק למערכת הביוב הביתית ואף השכונתית והעירונית, מאשר מגבונים שחוסמים אותם. הנזק שמגבונים לחים מייצרים למערכת הביוב העירונית היא רבה וחייבים לשים לב לכך. אם הביוב שלכם נחסם, קראו מאמר זה כדי לדעת מה לעשות ואם עדיין לא הבעיה לא נפתרה הזמינו איש מקצוע לשיאבת ביוב.

 

נזקי המגבונים הלחים למערכת הביוב והסביבה

לפני כמה שנים יצאו תמונות לא נעימות של מערכת הביוב של אזור רמת גן וסביבתה, ובתמונות ההלו היה ניתן לראות מחזה לא נעים ובעיקר מסריח של מגבונים. כמה אתם שואלים? כמעט טון שלם של מגבונים דחוסים שפשוט חסמו את כל מערכת הביוב.

 

מה שאני בא לספר לכם כאן, הוא שהמגבונים שאנו לא תמיד יודעים מה לעשות איתם, חשוב להגדיר להם מקום מיוחד ולזרוק אותם רק בו כדי שהביוב של האזור בו אתם גרים יהיה תקין ולא יחסם.

 

המגבונים סתמו את הביוב והציפו את הבית – איך לשאוב את המים

הורידו את המשאבה למרתף או למקום בו נמצאים המים. אם יש לכם רק כמה סנטימטרים של מים עומדים, אתם יכולים לנעול מגפי גומי ולהניח את המשאבה על הרצפה במקום הנמוך ביותר.

לאחר שהמשאבה במקום, הפעילו את הגנרטור וחברו את כבל ההארכה לגנרטור. זה יפעיל את המשאבה. אתם יכולים להאיץ את תהליך ההסרה על ידי הפעלת שתי משאבות או יותר בו זמנית. ברגע שמפלס המים יורד לכמה סנטימטרים, מקמו את המשאבה במפלס הנמוך ביותר במרתף כדי להסיר את כל המים.

נסו להימנע תמיד מזקירת חפצים אשר גורמים לסתימה כדי להיות בטוחים שהביוב שלכם יישאר תמיד פתוח וזורם. כך תמנעו מהוצאות רבות ומיותרות בהסרת אטמים בביוב ומהוצאת מגבונים לחים פעם בשבוע ממנו.

 

למידע נוסף הכנסו עוד היום לאתר שלנו והזמינו איש מקצוע אמין לביצוע העבודה: http://www.sheivot-express.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה