איטום גגות – איך תדעו שצריך לבצע איטום?

החורף מתקרב וזה הזמן לבדוק שהבניין שלכם אטום בצורה מלאה. בניינים רבים בישראל אינם ערוכים לגשמים ובמיוחד בקומות העליונות. רבים מהם נבנו בשיטות בניה מיושנות שאינן מחזיקות מעמד בשינויי מזג האוויר וגשמי החורף. לכן, בהקדם האפשרי פנו אל חברת איטום הגגות המובחרת שתעשה עבורכם איטום בצורה יסודית ורצינית!

הסכנה שבדליפת מים בבית

מים יכולים להרוס דברים – את זה כולנו יודעים אבל לא תמיד שמים לב לזה כראוי. אם במהלך השנה אתם רואים שיש סדקים או התחלה של קילופים ברחבי קירות הבית או מהתקרה – אל תתמהמהו עם זה. פנו אל חברת איטום שתאטום מבחוץ את הסדק ותמנע את דליפת מי הגשמים.

מים שמחלחלים אל מעבר לקירות הבית או הגג יכולים להרוס את האבן מבפנים ולהתפשט בעוד מקומות ברחבי הבניין. רצוי לתפוס את הבעיה כשהיא עוד קטנה ולא לתת לה להתפשט. מים נוטים לחלחל מבעד לתקרה ובקירות ובכך לעודד התפתחות של עובש וריקבון. מלבד ההרס לאבן זה גם יוצר מפגע תברואתי חמור לכם ולכל דרי הבניין. זיפות גגות ואיטום מקצועי חייב להיעשות בהקדם האפשרי על מנת למנוע ממצבים כאלו להתרחש.

הזמינו שירותי איטום ותיקון גגות >>>

מפסיקים את החדירה אחת ולתמיד

איטום לקירות ולגגות חייב להיות מלא ומקצועי אם אתם לא רוצים שהבעיה תחזור על עצמה שוב בחורף הבא. יש כל מני שיטות לאיטום גגות, באמצעות מריחת שכבות חומר כבדות או יריעות. בחרו בשיטה שתמנע באופן וודאי את בעיית החדירה של המים לחורף הזה וגם לזה שאחריו. אם אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שלא יקרו שוב מקרים של חדירת מים, כדאי להשקיע קצת יותר כסף ולבצע איטום מלא של כל הגג עם החומרים הכי איכותיים ועמידים שאפשר.

כתוב/כתבי תגובה