ארונות קיר ועיצוב פנים

ארונות קיר ועיצוב פנים

אם בעבר ארונות הקיר נחשבו אך ורק לשטח אחסון הכרחי בכל בית בשנים האחרונות נראה כי הם הפכו למשמעותיים הרבה יותר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות קיר לחדרי שינה בשלל דוגמאות, צבעים או גדלים מה שהופך אותם לפריט עיצובי לכל דבר. בחירה נכונה של ארון קיר יכולה להפוך גם את החדר הפשוט ביותר למלכותי ונאה. 

כל מה שרציתם לדעת על ארונות קיר

אחד הפריטים החשובים ביותר אותו ניתן למצוא בכל בית הוא כמובן ארון הפנים. הארונות מהווים שטח אחסון בסיסי והכרחי בכל חדר וחדר. בחירה נכונה של ארון היא בחירה המשלבת בין צרכי הבית לבין התאמה מדויקת לקו העיצובי שלו. ניתן לבחור בין ארונות סטנדרטיים לבין ארונות המעוצבים בהתאמה אישית וכך ליצור הרמוניה מושלמת בחלל החדר. 

מבחינה פרקטית יש להתאים את הארון לצרכים המדויקים לשמו הוא נועד. לשם כך יש להבין תחילה מה הארון עתיד להכיל, לשם מה הוא מיועד ומהי כמות הפריטים שעתידה להיכנס אליו. לאחר מכן יש למדוד את המקום המדויק בו הארון יעמוד. בדרך זאת נוכל לבחור את הארון שיתאים לנו בצורה מדויקת בגודל שלנו וייתן לנו את התפוקה המרבית לצורך שלנו.

מבחינת התאמה יש לבחון תחילה את הקו העיצובי של הבית. את הצבעים השולטים בו, את החלל בו עתיד הארון להיכנס ורק לאחר מכן לבחור ארון אשר יתאים מבחינה אסתטית לחלל.

בחירת ארונות נכונה

כולנו רוצים שחדרי הבית שלנו יראו מזמינים ונעימים זוהי הסיבה שאנו משקיעים רבות בעיצובם באמצעות איש עיצוב פנים במרכז. רכישת ארונות קיר היא תוספת משמעותית לכל חדר וחדר ועל מנת שלא לגרוע ממראה החלל יש לבחור את הארון בצורה הטובה ביותר הן מבחינת המראה הכללי שלו והן מבחינת התוצאה הפרקטית שהוא מביא.

לקראת חנוכת בית… היכונו לאטרקציה של המסיבה! עמדות צילום

כתוב/כתבי תגובה