סוגי שיש למטבח (2021)

על החשיבות של חיזוק אריחי שיש

הנוכחות של שיש במטבח מורגשת מאוד והיא תורמת לתחושת העיצוב הכוללת שבמטבח. על מנת לבחור את השיש המתאים בצורה מיטבית למטבח שלכם תוכלו לבצע הדמייה ולבחור את השיש המתאים ביותר מבין כמה סוגים קיימים. סוגי שיש למטבח הנפוצים בשנת 2021 הם שיש גרניט או שיש אבן קיסר. 

גרניט

שיש הגרניט הינו שיש שמקורו מסלעים טבעיים המצויים במחצבות שונות בפזורות ברחבי הארץ. שיש גרניט הינו שיש בעל רמת עמידות מאוד גבוהה ולכן קיים סיכוי מאוד נמוך להיווצרות של בקע בתוך השיש. שיש גרניט זמין במגוון של צבעים, בהירים וכהים, כאשר גם הצבעים הבהירים וגם הכהים אינם סופגים נוזלים שונים. הודות לטכנולוגיות שונות הקיימות כיום גם הצבעים הבהירים של השיש אינם רגישים לנוזלים ולכן ניתן להנות משיש בהיר בגוונים בהירים.

בואו לגלות כמה עולה שיש באתר ניר צבי

אבן קיסר

שיש מסוג אבן קיסר הוא למעשה אבן שהיא סינתטית, חזקה ועמידה, אשר יוצרה בארץ באמצעות פיתוח מתקדם. לאבן קיסר אין נקבוביות ויש לה עמידות לכתמים. מסיבה זו אבן קיסר אידיאלית לסביבה של מטבחים במצבים של טיגון או בישול למשל. אבן הקיסר מגיעה עם ברק טבעי שלא נעלם במהלך הזמן אלא רק אם יהיה חשוף לקרני השמש. תוכלו לבחור אבן קיסר בצבעים ובגוונים שונים, עם גוון אחיד או משולב. יתרון נוסף באבן הקיסר הוא היכולת לעצב את צורתה, ובכך להתאימה לחללים שונים בעל מידות ספציפיות במבטחים שונים אשר עוצבו בהתאמה אישית.

לצד הגרנין ואבן הקיסר קיימים סוגי שיש נוספים למטבח אך הפופולאריים הם הגרניט ואבן הקיסר. סוגי שיש למטבח (2021) זמינים בגוונים רבים ובצבעים מיוחדים ותוכלו לבחור את הצבע והמרקם המדוייק שיתאים לקו העיצובי של המטבח שלכם.

קראו עוד על שיש קיסר באתר ניר צבי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיגון חלונות נגד פריצה
כולם רוצים למנוע פריצה לבית חוויה של אירוע לא נעים היא משהו שאנו מאוד רוצים להימנע ממנו. לעתים אנו...
קרא עוד »
מרץ 26, 2019
איך לבחור מערכת אזעקה לבית?
בשנים האחרונות, עם התגברות מקרי הפשיעה בארץ ובעולם החלו להפעיל נהלי אבטחה שונים גם במקומות פרטיים...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021
מעצב פנים
מעצבי פנים הם אלה שהופכים חללים, למקומות שגורמים לאנשים להרגיש טוב. הם מומחים בהענקת חיים לחלל עם...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022