על החשיבות של חיזוק אריחי שיש

על החשיבות של חיזוק אריחי שיש

אריחי שיש משמשים כחיפוי לקירות חיצוניים במבנים רבים. למעשה גם בחלק הפנימי של המבנה ניתן לעשות שימוש באריחים אלו. הם מודבקים היטב על הקירות ומשדרגים פלאים את מראה המקום. אבל חשוב מאוד לזכור כי כל הדבקה שהיא נחלשת במהלך השנים. כן, גם הדבקה מקצועית שנעשתה על ידי קבלן מקצועי ואחראי וצוות מקצועי של פועלים. לכן אי אפשר לשבת על זרי הדפנה ולהיות רגועים לאורך זמן. כי מדובר על סכנת חיים ומצב שחייבים לטפל בו כראוי.

מה יכול להתרחש בגין אריחי שיש?

אריחי שיש שמחפים קירות עלולים להתנתק בגין החלשות של חומרי ההדבקה. מה שיוצר מציאות בה אופן בלתי צפוי עלול אריח לנשור מגובה הבניין, ולגרום לנזק חמור מאוד. אף אחד לא יכול לצפות אירוע חירום כזה ואי אפשר למנוע אסון שעלול להתרחש כתוצאה מנפילה כזו. שימו לב – אריח שיש גדול שנופל מגובה עשוי להיות הרבה אסון. הכובד של האריח, התנופה שהוא מקבל כאשר הוא מגיע מגובה רב, והתזמון הלא צפוי עלולים לגרום לאסון חמור.

כיצד מונעים אסונות שכאלו?

אף אחד לא רוצה לדמיין מקרה מחלחל שכזה. כדי למנוע את המקרה הזה חובה לפנות אל חברה שמציעה שירותי עבודה בגובה. חברה שיש לה צוות מקצועי שמטפס לגובה כדי לבצע פעולות שונות תוכל לחזק את חיבור האריחים של השיש לקירות החיצוניים של המבנה. בכך היא תבטיח כי האריחים מוצמדים היטב, ולא אמורות להתרחש תקלות בעניין זה. אז אם אתם חוששים, והנכם סבורים שאריחי השיש עלולים לנשור ביום מן הימים, צרו קשר בהקדם האפשרי עם חברה לעבודות בגובה. חברה שמכירה היטב את נהלי העבודה ואת אופן ההתנהלות עם אריחי שיש. מהלך העבודה יתנהל לפי כללי הבטיחות והמטרה תהיה להצמיד בצורה בטוחה את כל האריחים, כך שלא יהיו לכם חששות בדבר נשירה של אריחים ביום מן הימים.

צרו קשר עוד היום עם חברה אמינה

אם אתם חוששים לתקלה שכזו חובה כי תפנו בהקדם האפשרי אל חברה מקצועית שמבצעת עבודות בגובה.

כתוב/כתבי תגובה